Sportovní povrchy

Umělé sportovní povrchy nabízí stále kvalitnější, zdravější a uživatelsky příjemnější varianty, ať už jde o víceúčelová hřiště, tělocvičny nebo profesionální sportoviště. Firma StavoSport s.r.o. zajišťuje sportovní povrchy vhodné jak pro interiéry, tak i venkovní sportoviště.

Jaké výhody přináší umělé sportovní povrchy?

K hlavním výhodám, které vám umělé sportovní povrchy mohou nabídnout, patří dlouhá životnost, nízké provozní náklady a variabilita použití. Oceníte však i jejich další vlastnosti:

  • Umělé sportovní povrchy jsou díky moderním technologiím vysoce odolné proti nepřízni počasí a tvorbě kaluží.
  • Sportovci ocení optimální pružnost sportovního povrchu.
  • Na rozdíl od přírodních povrchů jsou na celém sportovišti stejné podmínky, tedy ideální tření a stejný odraz míče.
  • Moderní technologie umožňují vyrábět umělé sportovní povrchy z ekologických materiálů, nejsou tedy zátěží pro životní prostředí.

Poradíme vám, jak správně vybírat sportovní povrchy

Základním kritériem pro výběr umělého povrchu sportoviště je druh sportu, pro který je plocha určena, a samozřejmě místo pokládky, tedy zda je sportoviště v interiéru nebo exteriéru. Dále je ale také třeba věnovat pozornost předpokládané zátěži sportovního povrchu a dalším specifickým požadavkům daného druhu sportu. Neváhejte nás proto kontaktovat, najdeme vám optimální sportovní povrchy šité na míru a postaráme se o realizaci sportoviště.

V naší firmě provádíme tyto sportovní povrchy:

Umělé trávníky

Fotbalové trávníky

Multisport

Polyuretanové povrchy

Akrylátové povrchy

Povrchy do hal